Przejdź do treści

O mnie

Anna Torbus refleksolog Polskiego Instytutu Refleksologii z siedzibą w Warszawie.

Mądrzy ludzie powiadają…
„Znajdź sobie zajęcie które lubisz, a nigdy nie będziesz musiał ciężko pracować”

Od kiedy pamiętam fascynowała mnie medycyna naturalna i możliwości samoleczenia.
W 2010 roku zetknęłam się po raz pierwszy z refleksologią – zafascynowała mnie stając się pasją i pracą – przynosi satysfakcję i radość z pomagania nie tylko rodzinie, ale ludziom, którzy zmęczeni chorobami, zdecydowali się zaufać mądrości medycyny naturalnej.

Refleksologia oddziałuje leczniczo w sposób wielokierunkowy. Podczas jednego spotkania nie skupiamy się na konkretnej jednostce chorobowej, ale stymulujemy (poprzez terapię uciskową stopy) cały organizm, który w swej mądrości sam doszuka się źródła chorób i rozpocznie proces samoleczenia.

Refleksologia w połączeniu z prawidłową dietą, przemyślaną suplementacją oraz codzienną dawką ruchu – przywraca zdrowie w pełnym tego słowa znaczeniu, zwraca pacjentom energię  i radość życia.

Zapraszam Państwa do skorzystania z tej niezwykle efektywnej formy terapii.

DYPLOMY

Z dniem 1 stycznia 2005 r. zawód refleksologa został oficjalnie zatwierdzony przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej oraz uchwałą Sejmu RP wpisany do „Klasyfikacji zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy”. Mówi o tym „Rozporzadzenie Ministra Gospodarki i Pracy” z dnia 8 grudnia 2004 r. (Dz.U.Nr 265, poz.2644).